اساسنامه داخلی

بسمه تعالي

 

 

 

 

 

اساسنامه داخلي

شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند

بازاريابي شبكه اي

صنايع دستي


كالاهاي شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند شامل صنايع دستي است كه حاصل ذوق، سليقه و هنردست هنرمنداني است كه نظيرشان در دنيا پيدا نمي­شود. مهارت هنرمندان ما در زمينه خاتم كاري، مينا كاري، مليله دوزي، قلمكاري و ترمه، مينياتور كاري، فيروزه كوبي، قلمزني و ساير هنرها نشان از نبوغ و هوش سرشار ايشان دارد و ما مفتخريم كه نشان دهنده اين ذوق هنري مي­باشيم و مي­توانيم از طريق وب سايت رسمي خود (  www.talfighehonar.com) اقدام به فروش اين كالاها نماييم.

خبر خوب اين است كه خريداران اين كالاها كه از سايت ما اقدام به خريد نمايند فرصتي دارند براي كسب درآمد بالا، بدين صورت كه مي­توانند عضو بازاريابان ما بشوند و از طريق معرفي ديگر خريداران براي خود درآمدزايي ايجاد كنند. وقتي شما بيشتر و بيشتر چه مستقيم و چه غير مستقيم به مجموعه­ي خريداران ما اضافه كنيد شانس درآمدتان افزايش خواهد يافت. بازاريابي شبكه اي ما به صورت جهاني بوده و توسط مدير عاملي اداره مي­شود كه داراي تجربيات زيادي در بخش هاي فروش و مديريت بازاريابي شبكه­اي، مي­باشد.

 با خواندن شرايط شركت ما كه در ذيل اشاره شده است مي­توانيد آگاه شويد كه روشهاي ما در راستاي حفظ حقوق مصرف كنندگان و البته درآمدزايي براي ايشان مي­باشد.  (كالاهاي صنايع دستي هنرمندان ما به خودي خود جايگاه ويژه خود را دارند، پس به ما بپيونديد و با ما رشد كنيد.)

اساسنامه داخلي شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند  جهت هر يك از خريداران و بازاريابان كالاهاي صنايع دستي عبارت است از:


1-   سن شركت كنندگان در طرح درآمدي ما بايد از 18 سال به بالا باشد.

-      در صورتي كه افرادي كمتر از 18 سال از كالاهاي ما خريد كنند نمي­توانند در سيستم بازاريابي آن شركت نمايند.


2-   سايت ما هيچگونه وابستگي و ارتباط اداري و تشكلاتي با مراكز دولتي، قضايي و امنيتي ندارد.


3-   شما مي­بايست اطلاعات هويتي و ساير مشخصات خود را در زمان ثبت نام به طور صحيح در سايت وارد نماييد.

-      مسئوليت ثبت اطلاعات و مشخصات نادرست به عهده بازارياب خواهد بود.

-      اطلاعات مربوط به كلمه كاربري و رمز عبور خود را در اختيار ساير بازاريابان و يا ديگران قرار ندهيد.

 

4-   در صورت بروز نارضايتي، بازاريابان و مشتريان مي­توانند نارضايتي خود را ابتدا در كميته دروني شركت و در صورت عدم حصول نتيجه آن را در كميته­ي بيروني مطرح كنند.


5-   قيمت هر كالا و يا هر سرويس كالا در سايت ما مبلغ 11،000،000ريال و 22،000،000 ريال و 33،000،000 ريال مي­باشد.


6-   در صورت خريد هر يك از كالاها،  شركت موظف است تا 40 روز كاري بعد از تاييد خريد مشتري، كالاي مورد نظر را براي ايشان ارسال نمايد.


7-   هر گونه مسئوليت در خصوص ثبت درخواست خروج ( انصراف از ادامه راه)، انجام سفارش، محل تحويل كالا و ........ بر عهده بازارياب خواهد بود.


8-   تمام محصولات فقط از طريق وب سايت تلفيق هنر قابل فروش مي­باشد و هيچ بازاريابي نمي­تواند خارج از اين سايت محصولي را به بازارياب ديگر بفروشد.


9-   تبليغات خلاف واقع درباره­ي محصولات شركت ممنوع مي­باشد.


10-  بازارياب بايد بعد از بررسي قيمت و كيفيت كالاي مصرفي و شرايط طرح درآمدي شركت، سفارش خود را انجام دهد، استراتژي خريد در مبلغ مشخص جزو تخلفات محسوب ميشود.


11-      شركت و بازاريابانشان بايد از هرگونه ادعا و وعده­هايي كه منجر به گمراهي خريداران و يا بازاريابان احتمالي گردد، اجتناب كنند.


12-      آموزش وب سايت شركت، طرح پاداشي و محصولات ، شركت در جلسات توجيهي، شركت در جلسات پرزنت( معرفي)، رفتن به شهر يا استان و يا كشورهاي ديگر جهت حمايت و كمك به مجموعه، مديريت مجموعه، انضباط و گوشزد كردن رعايت شئونات اسلامي به گروه خريدارن  مستقيم و غير مستقيم در بازوهاي چپ و راست خود و همچنين در اختيار قرارداد آخرين اخبار و برنامه هاي شركت ، از وظايف هر يك از خريداران قبلي نسبت به خريداران جديد در مجموعه خود لازم مي­باشد و رعايت هريك از موارد مطروحه، مي­تواند بازارياب را مستحق دريافت پاداش بنمايد.


13-  قراردادي در سايت مي­باشد كه با هر خريد بايد در سه نسخه چاپ شده و به امضاء خريدار و معرف خريدار برسد.

-      يك نسخه از آن نزد خريدار باقي مي­ماند.

-      يك نسخه ديگر نزد معرف خريدار مي­ماند.

-      يك نسخه بايد توسط معرف به دفتر مركزي ارسال شود.

-      تا زماني كه معرف بازاريابان جديد يك، نسخه از قرارداد را به دفتر مركزي يا نمايندگي­هايي كه در آينده به صورت رسمي در سايت معرفي مي­شوند تحويل ندهد، پورسانت يا پاداش خود را نمي­توانند دريافت كنند.


نكته: فرستادن يك نسخه از قرارداد به دفتر مركزي يا نمايندگاني كه در سايت به صورت رسمي اعلام مي­شوند از آن جهت اهميت دارد كه:

ü     كليه موارد پورسانت يا پاداش دهي و شرايط خريد در قرارداد چاپ شده است تا اگر معرف كوتاهي كرده باشد خود خريدار به خوبي بتواند شرايط و ضوابط شركت را در اختيار داشته باشد تا در آينده مشكلي براي او و شركت پيش نيايد.

ü     در واقع چون شركت مسئول كليه اتفاقات از قبيل نحوه­ي فروش و قسمت درآمد زايي در روند فعاليت خود مي­باشد، بايد به صورت كاملا مستقل عملكرد مجموعه را بررسي كند و مطمئن باشد كه هر خريدار از عملكرد شركت به طور كامل آگاهي دارد.

ü      براي داشتن بانك اطلاعاتي از كليه خريداران جهت برنامه هاي آينده شركت از جمله، همايش­ها و ارسال اطلاعيه­ها، شركت بايد يك نسخه از قرارداد را داشته باشد.

ü     مهم ترين دليل اين است كه، شركت با داشتن يك نسخه از قرارداد مي­­تواند مطمئن شود كساني كه در آينده شايد موفق به جذب خريداران جديد نشوند، نتوانند ادعا كنند كه شرايط به طور كامل براي آنها گفته نشده است.

ü     تمام بازاريابان موظفند بعد از انعقاد قرارداد بازاريابي با شركت، اقدام به فعاليت نمايند.


14-   مبلغ پاداش در نظر گرفته شده براي معرفي مستقيم در قسمت ويژه خريد شما به ازاي هر فروش كالاي 33،000،000 ريالي به ميزان 5،280،000 ريال مي­باشد.( اين مبلغ فقط به فرد معرف پرداخت مي­شود.)


-       زماني كه خريداران جديد را در قسمت ويژه معرفي كنيد، جايگاه خريد آن به صورت قرمز رنگ نشان داده خواهد شد. قرمز بودنش از آن جهت است كه از اين جايگاه فقط به معرف مستقيمش پاداش مي­رسد ولي در صورتي كه آن خريدار كه در قسمت ويژه شما وارد شده، نفرات جديدي معرفي كند، هم براي شخص معرف و هم براي ديگر زير مجموعه هاي مرتبط پاداش خواهد داشت.


15-    عكس­ها و سايز كليه اجناس در سايت موجود مي­باشد و هر خريدار با كليك بر روي عكس كالا مي­تواند به مرحله بعدي خريد برود.


16-   چون كليه اجناس سايت، صنايع دستي مي­باشد، ممكن است در بعضي مواقع، طرح روي كار كالاي شما با آنچه برايتان ارسال مي­شود متفاوت باشد، اين مورد از آن جهت است كه يك استاد كار صنايع دستي به مدت طولاني يك نوع طرح را خلق نمي­كند، البته شركت تمام تلاش خود را مي­كند تا در صورت نبود هر طرحي ، عكس آن را از سايت بردارد و با طرح جديد جايگزين كند. ولي چون خريد از سايت به صورت شبانه روزي و در كل كشورها انجام مي­شود، مسلماً در بعضي موارد همكاران ما در سايت به موقع نمي­توانند كالايي كه تمام شده را از صفحه­ي سايت خارج كنند.


-       تمام اجناسي هم كه جايگزين مي­شوند از لحاظ قيمت يكسان بوده و هيچ خريداري از اين لحاظ متضرر نخواهد شد.


17-   كليه اجناسي كه در سايت ارايه مي­شود از لحاظ قيمت با فروشگاه­هاي صنايع دستي قابل رقابت است ولي از قيمت توليد كننده بالاتر مي­باشد.


18-  در زمان تحويل كالا از صحت و سلامت كالاي خريداري شده اطمينان حاصل كنيد و از دريافت كالاي معيوب و يا مغايرت با سفارش خودداري كنيد.


19-  بازاريابان بايد بيشتر بر روي فروش كالا و مصرف محصولات تاكيد كنند تا طرح پاداشهاي شركت.


20-  قيمت ارسالي براي ساير كشورها به روز بوده و توسط پست بين الملل محاسبه مي­شود.

 

نكات مهم :

-      هر خريدي كه انجام شود تا قبل از محاسبه در طرح پاداشي (يكشنبه هر هفته) مي­تواند لغو شود و در اين مدت پول خريدار به طور كامل مسترد مي­گردد.

-      كليه دريافت و پرداخت ها از طريق سيستم بانكي انجام مي­شود.

-      انتقال وجه به صورت دستي خلاف مقررات مي­باشد، همچنين از در دسترس قراردادن اطلاعات حساب خود و كارت بانكي خود به ساير بازاريابان خودداري كنيد. لذا در هنگام خريد شما موظفيد شماره كارت و حساب خود را اعلام كنيد.

-      خريداران خارج از كشور هم  از طريق سيستم بانكي پرداخت و دريافت انجام مي­دهند.

-      درگاه­هاي لازم براي سهولت در انجام اين موارد در سايت پيش بيني شده است. (درگاه بين المللي نيز در سايت فعال مي باشد.)

-      ما آرزومنديم كه تمام شما عزيزان بتوانيد به سطح بالاي كيفي از طريق اين سايت برسيد.

-      ميزان مالياتي كه دولت محترم جمهوري اسلامي ايران براي شركت ما در نظر مي­گيرد متعاقباً اعلام خواهد شد.

-      فعاليت شركت ما فقط اقتصادي بوده و از لحظه­ي شروع كار، هر شخص در هر جاي دنيا كه كشورش با كشور ما روابط اقتصادي دارد مي­تواند از طريق سايت ما خريد انجام دهد و در طرح پاداش آن شركت كند.


-      «««  ديد ما در اين سايت جهاني است »»»

-      شركت موظف است با هيجده درصد از درآمد خود كه در خريدهاي مخصوص به خود بدست مي­آورد مبادرت به خريد سهام كند. اين سهام بايد حتي الامكان از صنايع مربوط به كار شركت باشد.


-      شركت فقط حق دارد مبادرت به خريد سهام از بورسهاي داخل ايران نمايد.

  

-      كليه­ي اين سهام فقط پشتوانه مالي شركت مي­باشد و شركت موظف است تا زماني كه به كار خود ادامه مي­دهد به ميزان آن بيفزايد تا بتواند از اين طريق ضمانت گرفتن كالاهاي مشتري­ها را فراهم كند. در واقع ما از اين طريق مي­توانيم ضمانت كنيم كه كالاي تمام خريداران به دست آنها خواهد رسيد.


-      شركت تا زماني كه به كارخود ادامه مي­دهد به هيچ وجه حق فروش اين سهام را ندارد و موظف است با سود احتمالي حاصل از اين سهام، دوباره مبادرت به خريد سهام نمايد.

-      در صورتي كه به هر دليلي شركت قادر به ادامه كار نباشد، باز هم نمي­تواند مبادرت به فروش اين سهام كند و فقط موظف است از آن پس با سود حاصل از اين سهام براي كساني كه به هر دليلي كالايي دريافت نكردند كالاي مورد نظرشان را كه قبلا خريده­اند، تهيه و تحويل دهد و سپس بعد از تحويل كالاهاي همه­ي آنها مي­تواند در مورد سهامي كه خريده است تصميمات خود را بگيرد.


-      از آنجايي كه كليه­ي سهام ­ها از سود شركت تهيه مي­شود، اين شركت مي­تواند در صورتي كه ديگر به ادامه­ي فعاليت خود نپردازد و كليه­ي كالاهاي مشتري­ها را تحويل داده باشد، اين سهام را بفروش برساند و در مسر منافع خود از آن سهام­ها بهره­برداري كند.


««« ما اميدواريم بتوانيم براي سالهاي طولاني در خدمت مجموعه باشيم. »»»


-      اگر ميزان سهام خريداري شده تا آن زمان مبلغي باشد كه بتوان از طريق آن يك مجموعه سالن تئاتر ساخت، شركت با افتخار مبادرت به ساخت آن مي­كند بدون اينكه از آن انتظار درآمد داشته باشد.