اساسنامه داخلی

بسمه تعالي

 

 

 

 

 

اساسنامه داخلي

شرکت تلفيق مينا و خاتم هوشمند

بازاريابي شبکه اي

صنايع دستي


کالاهاي شرکت تلفيق مينا و خاتم هوشمند شامل صنايع دستي است که حاصل ذوق، سليقه و هنردست هنرمنداني است که نظيرشان در دنيا پيدا نمي­شود. مهارت هنرمندان ما در زمينه خاتم کاري، مينا کاري، مليله دوزي، قلمکاري و ترمه، مينياتور کاري، فيروزه کوبي، قلمزني و ساير هنرها نشان از نبوغ و هوش سرشار ايشان دارد و ما مفتخريم که نشان دهنده اين ذوق هنري مي­باشيم و مي­توانيم از طريق وب سايت رسمي خود (  www.talfighehonar.com) اقدام به فروش اين کالاها نماييم.

خبر خوب اين است که خريداران اين کالاها که از سايت ما اقدام به خريد نمايند فرصتي دارند براي کسب درآمد بالا، بدين صورت که مي­توانند عضو بازاريابان ما بشوند و از طريق معرفي ديگر خريداران براي خود درآمدزايي ايجاد کنند. وقتي شما بيشتر و بيشتر چه مستقيم و چه غير مستقيم به مجموعه­ي خريداران ما اضافه کنيد شانس درآمدتان افزايش خواهد يافت. بازاريابي شبکه اي ما به صورت جهاني بوده و توسط مدير عاملي اداره مي­شود که داراي تجربيات زيادي در بخش هاي فروش و مديريت بازاريابي شبکه­اي، مي­باشد.

 با خواندن شرايط شرکت ما که در ذيل اشاره شده است مي­توانيد آگاه شويد که روشهاي ما در راستاي حفظ حقوق مصرف کنندگان و البته درآمدزايي براي ايشان مي­باشد.  (کالاهاي صنايع دستي هنرمندان ما به خودي خود جايگاه ويژه خود را دارند، پس به ما بپيونديد و با ما رشد کنيد.)

اساسنامه داخلي شرکت تلفيق مينا و خاتم هوشمند  جهت هر يک از خريداران و بازاريابان کالاهاي صنايع دستي عبارت است از:


1-   سن شرکت کنندگان در طرح درآمدي ما بايد از 18 سال به بالا باشد.

-      در صورتي که افرادي کمتر از 18 سال از کالاهاي ما خريد کنند نمي­توانند در سيستم بازاريابي آن شرکت نمايند.


2-   سايت ما هيچگونه وابستگي و ارتباط اداري و تشکلاتي با مراکز دولتي، قضايي و امنيتي ندارد.


3-   شما مي­بايست اطلاعات هويتي و ساير مشخصات خود را در زمان ثبت نام به طور صحيح در سايت وارد نماييد.

-      مسئوليت ثبت اطلاعات و مشخصات نادرست به عهده بازارياب خواهد بود.

-      اطلاعات مربوط به کلمه کاربري و رمز عبور خود را در اختيار ساير بازاريابان و يا ديگران قرار ندهيد.

 

4-   در صورت بروز نارضايتي، بازاريابان و مشتريان مي­توانند نارضايتي خود را ابتدا در کميته دروني شرکت و در صورت عدم حصول نتيجه آن را در کميته­ي بيروني مطرح کنند.


5-   قيمت هر کالا و يا هر سرويس کالا در سايت ما مبلغ 11،000،000ريال و 22،000،000 ريال و 33،000،000 ريال مي­باشد.


6-   در صورت خريد هر يک از کالاها،  شرکت موظف است تا 40 روز کاري بعد از تاييد خريد مشتري، کالاي مورد نظر را براي ايشان ارسال نمايد.


7-   هر گونه مسئوليت در خصوص ثبت درخواست خروج ( انصراف از ادامه راه)، انجام سفارش، محل تحويل کالا و ........ بر عهده بازارياب خواهد بود.


8-   تمام محصولات فقط از طريق وب سايت تلفيق هنر قابل فروش مي­باشد و هيچ بازاريابي نمي­تواند خارج از اين سايت محصولي را به بازارياب ديگر بفروشد.


9-   تبليغات خلاف واقع درباره­ي محصولات شرکت ممنوع مي­باشد.


10-  بازارياب بايد بعد از بررسي قيمت و کيفيت کالاي مصرفي و شرايط طرح درآمدي شرکت، سفارش خود را انجام دهد، استراتژي خريد در مبلغ مشخص جزو تخلفات محسوب ميشود.


11-      شرکت و بازاريابانشان بايد از هرگونه ادعا و وعده­هايي که منجر به گمراهي خريداران و يا بازاريابان احتمالي گردد، اجتناب کنند.


12-      آموزش وب سايت شرکت، طرح پاداشي و محصولات ، شرکت در جلسات توجيهي، شرکت در جلسات پرزنت( معرفي)، رفتن به شهر يا استان و يا کشورهاي ديگر جهت حمايت و کمک به مجموعه، مديريت مجموعه، انضباط و گوشزد کردن رعايت شئونات اسلامي به گروه خريدارن  مستقيم و غير مستقيم در بازوهاي چپ و راست خود و همچنين در اختيار قرارداد آخرين اخبار و برنامه هاي شرکت ، از وظايف هر يک از خريداران قبلي نسبت به خريداران جديد در مجموعه خود لازم مي­باشد و رعايت هريک از موارد مطروحه، مي­تواند بازارياب را مستحق دريافت پاداش بنمايد.


13-  قراردادي در سايت دربخش ميز کار خريداران مي­باشد که با هر خريد بايد توسط خريدار تنظيم و به شرکت ارسال گردد. بديهي است در صورت عدم ارسال قرارداد في مابين ، عواقب آن متوجه خريدار مي باشد.14-   مبلغ پاداش در نظر گرفته شده براي معرفي مستقيم در قسمت ويژه خريد شما به ازاي هر فروش کالاي 33،000،000 ريالي به ميزان 5،280،000 ريال مي­باشد.( اين مبلغ فقط به فرد معرف پرداخت مي­شود.)


-       زماني که خريداران جديد را در قسمت ويژه معرفي کنيد، جايگاه خريد آن به صورت قرمز رنگ نشان داده خواهد شد. قرمز بودنش از آن جهت است که از اين جايگاه فقط به معرف مستقيمش پاداش مي­رسد ولي در صورتي که آن خريدار که در قسمت ويژه شما وارد شده، نفرات جديدي معرفي کند، هم براي شخص معرف و هم براي ديگر زير مجموعه هاي مرتبط پاداش خواهد داشت.


15-    عکس­ها و سايز کليه اجناس در سايت موجود مي­باشد و هر خريدار با کليک بر روي عکس کالا مي­تواند به مرحله بعدي خريد برود.


16-   چون کليه اجناس سايت، صنايع دستي مي­باشد، ممکن است در بعضي مواقع، طرح روي کار کالاي شما با آنچه برايتان ارسال مي­شود متفاوت باشد، اين مورد از آن جهت است که يک استاد کار صنايع دستي به مدت طولاني يک نوع طرح را خلق نمي­کند، البته شرکت تمام تلاش خود را مي­کند تا در صورت نبود هر طرحي ، عکس آن را از سايت بردارد و با طرح جديد جايگزين کند. ولي چون خريد از سايت به صورت شبانه روزي و در کل کشورها انجام مي­شود، مسلماً در بعضي موارد همکاران ما در سايت به موقع نمي­توانند کالايي که تمام شده را از صفحه­ي سايت خارج کنند.


-       تمام اجناسي هم که جايگزين مي­شوند از لحاظ قيمت يکسان بوده و هيچ خريداري از اين لحاظ متضرر نخواهد شد.


17-   کليه اجناسي که در سايت ارايه مي­شود از لحاظ قيمت با فروشگاه­هاي صنايع دستي قابل رقابت است ولي از قيمت توليد کننده بالاتر مي­باشد.


18-  در زمان تحويل کالا از صحت و سلامت کالاي خريداري شده اطمينان حاصل کنيد و از دريافت کالاي معيوب و يا مغايرت با سفارش خودداري کنيد.


19-  بازاريابان بايد بيشتر بر روي فروش کالا و مصرف محصولات تاکيد کنند تا طرح پاداشهاي شرکت.


20-  قيمت ارسالي براي ساير کشورها به روز بوده و توسط پست بين الملل محاسبه مي­شود.

 

نکات مهم :

-      هر خريدي که انجام شود تا قبل از محاسبه در طرح پاداشي (يکشنبه هر هفته) مي­تواند لغو شود و در اين مدت پول خريدار به طور کامل مسترد مي­گردد.

-      کليه دريافت و پرداخت ها از طريق سيستم بانکي انجام مي­شود.

-      انتقال وجه به صورت دستي خلاف مقررات مي­باشد، همچنين از در دسترس قراردادن اطلاعات حساب خود و کارت بانکي خود به ساير بازاريابان خودداري کنيد. لذا در هنگام خريد شما موظفيد شماره کارت و حساب خود را اعلام کنيد.

-      خريداران خارج از کشور هم  از طريق سيستم بانکي پرداخت و دريافت انجام مي­دهند.

-      درگاه­هاي لازم براي سهولت در انجام اين موارد در سايت پيش بيني شده است. (درگاه بين المللي نيز در سايت فعال مي باشد.)

-      ما آرزومنديم که تمام شما عزيزان بتوانيد به سطح بالاي کيفي از طريق اين سايت برسيد.

-      ميزان مالياتي که دولت محترم جمهوري اسلامي ايران براي شرکت ما در نظر مي­گيرد متعاقباً اعلام خواهد شد.

-      فعاليت شرکت ما فقط اقتصادي بوده و از لحظه­ي شروع کار، هر شخص در هر جاي دنيا که کشورش با کشور ما روابط اقتصادي دارد مي­تواند از طريق سايت ما خريد انجام دهد و در طرح پاداش آن شرکت کند.


-      «««  ديد ما در اين سايت جهاني است »»»

-      شرکت موظف است با هيجده درصد از درآمد خود که در خريدهاي مخصوص به خود بدست مي­آورد مبادرت به خريد سهام کند. اين سهام بايد حتي الامکان از صنايع مربوط به کار شرکت باشد.


-      شرکت فقط حق دارد مبادرت به خريد سهام از بورسهاي داخل ايران نمايد.

  

-      اين سهام فقط پشتوانه مالي شرکت مي­باشد و شرکت موظف است تا زماني که به کار خود ادامه مي­دهد به ميزان آن بيفزايد تا بتواند از اين طريق ضمانت گرفتن کالاهاي مشتري­ها را فراهم کند. در واقع ما از اين طريق مي­توانيم ضمانت کنيم که کالاي تمام خريداران به دست آنها خواهد رسيد.


-      شرکت تا زماني که به کارخود ادامه مي­دهد به هيچ وجه حق فروش اين سهام را ندارد و موظف است با سود احتمالي حاصل از اين سهام، دوباره مبادرت به خريد سهام نمايد.

-      در صورتي که به هر دليلي شرکت قادر به ادامه کار نباشد، باز هم نمي­تواند مبادرت به فروش اين سهام کند و فقط موظف است از آن پس با سود حاصل از اين سهام براي کساني که به هر دليلي کالايي دريافت نکردند کالاي مورد نظرشان را که قبلا خريده­اند، تهيه و تحويل دهد و سپس بعد از تحويل کالاهاي همه­ي آنها مي­تواند در مورد سهامي که خريده است تصميمات خود را بگيرد.


-      از آنجايي که اين سهام ­ها از سود شرکت تهيه مي­شود، اين شرکت مي­تواند در صورتي که ديگر به ادامه­ي فعاليت خود نپردازد و کليه­ي کالاهاي مشتري­ها را تحويل داده باشد، اين سهام را بفروش برساند و در مسر منافع خود از آن سهام­ها بهره­برداري کند.


««« ما اميدواريم بتوانيم براي سالهاي طولاني در خدمت مجموعه باشيم. »»»


-      اگر ميزان سهام خريداري شده تا آن زمان مبلغي باشد که بتوان از طريق آن يک مجموعه سالن تئاتر ساخت، شرکت با افتخار مبادرت به ساخت آن مي­کند بدون اينکه از آن انتظار درآمد داشته باشد.